- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HAAS
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HAAS EC-400 PP
CNC horizontaal bewerkingscentrum HAAS EC-400 PP
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Pennsylvania |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | JV-20299IP |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400.1 mm |
| Breedte van de werktafel | 400.1 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 29.8 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 70 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 508 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 508 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 508 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| HAAS CNC CONTROL | |
| Palettenwisselaar | |
| Vloeistofkoelsysteem | |









































