- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HEDELIUS
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HEDELIUS BC 60
CNC horizontaal bewerkingscentrum HEDELIUS BC 60
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3250 mm |
| Breedte van de werktafel | 650 mm |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 5000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































