- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HITACHI SEIKI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HITACHI SEIKI HG-630 II
CNC horizontaal bewerkingscentrum HITACHI SEIKI HG-630 II
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra HITACHI SEIKI › |
| Fabrikant | HITACHI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 629.9 mm |
| Breedte van de werktafel | 629.9 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1197.5 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 18.7 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 120 pcs |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 6000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 952.5 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 825.5 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Gewicht van de machine | 18.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 15-MB | |
| Palettenwisselaar | |













































