- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HITACHI SEIKI
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra HITACHI SEIKI HS 630
CNC horizontaal bewerkingscentrum HITACHI SEIKI HS 630
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra HITACHI SEIKI › |
| Fabrikant | HITACHI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Colorado |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 29.8 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 100 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 850.9 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 800.1 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 850.9 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SEIKI SEICOS 16 M | |
| Vloeistofkoelsysteem | |











































