- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MAZAK
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra MAZAK H 500/50 6pc
CNC horizontaal bewerkingscentrum MAZAK H 500/50 6pc
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Inventarisnummer | 15077 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 500 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1000 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 80 pcs |
| Machine hoogte | 2650 mm |
| Machine lengte | 8365 mm |
| Machine breedte | 4730 mm |
| Gewicht van de machine | 18.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazatrol M 32 | |
| Palettenwisselaar | |











































