- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra OKUMA
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra OKUMA MA-600HII
CNC horizontaal bewerkingscentrum OKUMA MA-600HII
| Nettoprijs | 114823 EUR |
| Lokale belasting (BTW) | 23 % |
| Bedrijfsnaam |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adres | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Postcode | 58-560 |
| regio | Dolnośląskie |
| Land | Polen |
| Telefoon | +48 603510566 |
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra OKUMA › |
| Fabrikant | OKUMA › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2012 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1200 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 30 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 50 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 6000 1/min |
| Minimale afstand van de tafel naar de spilas | 50 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de spilas | 950 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 900 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 1000 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 1000 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 1000 mm/s |
| Gewicht van de machine | 24.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC OSP-P300MA | |
| Palettenwisselaar | |
| Rotary werktafel | |























































