- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra SCHARMANN
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra SCHARMANN ECOCUT 2.3/TDV 4
CNC horizontaal bewerkingscentrum SCHARMANN ECOCUT 2.3/TDV 4
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra SCHARMANN › |
| Fabrikant | SCHARMANN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1600 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 10000 kg |
| Minimale toerental van de spindel | 12 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3600 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1600 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 200 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 200 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 200 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS 850 M | |
| Palettenwisselaar | |
| Rotary werktafel | |
| Vloeistofkoelsysteem | |












































