- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra STARRAG-HECKERT
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra STARRAG-HECKERT CWK 400 D
CNC horizontaal bewerkingscentrum STARRAG-HECKERT CWK 400 D
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra STARRAG-HECKERT › |
| Fabrikant | STARRAG-HECKERT › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 010321 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 37 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Minimale toerental van de spindel | 50 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 60 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Siemens Sinumerik 84 | |











































