- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra SW.
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra SW. BA400-2
CNC horizontaal bewerkingscentrum SW. BA400-2
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7008 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale afstand van de tafel naar de spilas | 17500 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS Sinumerik 840D | |
















































