- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra Weeke
- ›
- CNC horizontale bewerkingscentra Weeke OPTIMAT BP 145
CNC horizontaal bewerkingscentrum Weeke OPTIMAT BP 145
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Spanje |
| regio | Cáceres |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Garantie van 12 maanden |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1300 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Totaal vermogen vraag | 9 kW |
| Machine hoogte | 2550 mm |
| Machine lengte | 5700 mm |
| Machine breedte | 2600 mm |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































