- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken COLLY BOMBLED
- ›
- CNC kantbanken COLLY BOMBLED PSG 100-3
CNC kantbank COLLY BOMBLED PSG 100-3
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| regio | Rhône |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 100 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 3000 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 3 pcs |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 150 mm |
| Keeldiepte | 250 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 7000 | |
| CNC-besturing | |









































