Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Wisconsin |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 35 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 1828.8 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 50.8 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 228.6 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 50.8 mm |
| Afstand tussen frames | 1574.8 mm |
| Keeldiepte | 228.6 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| HURCO AB-7 | |
| CNC-besturing | |
| Voetpedaal | |









































