Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 85 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2050 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 250 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 570 mm |
| Breedte van de onderste tafel | 110 mm |
| Maximum naderingssnelheid | 150 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 10 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 180 mm/s |
| Machine hoogte | 2760 mm |
| Machine lengte | 2500 mm |
| Machine breedte | 1900 mm |
| Gewicht van de machine | 7500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 1200 PS | |
| CNC-besturing | |









































