Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 150 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 3000 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 5 pcs |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 3100 mm |
| Machine hoogte | 2500 mm |
| Machine lengte | 4000 mm |
| Machine breedte | 2000 mm |
| Gewicht van de machine | 9.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |










































