Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Wisconsin |
| Bouwjaar | 1982 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 275 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 5003.8 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 2 pcs |
| Afstand tussen frames | 3759.2 mm |
| Keeldiepte | 304.8 mm |
| Olietank | 302.8 l |
| Machine hoogte | 3124.2 mm |
| Machine breedte | 1930.4 mm |
| Gewicht van de machine | 26.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| PC PC 800 | |
| CNC-besturing | |
| Voetpedaal | |
| Verlichting | |











































