Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2024 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 135 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 3050 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 4 pcs |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 200 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 500 mm |
| Afstand tussen frames | 2600 mm |
| Keeldiepte | 250 mm |
| Maximum naderingssnelheid | 90 mm/s |
| Maximum buigen snelheid | 10 mm/s |
| Maximaal rendement snelheid | 95 mm/s |
| Olietank | 250 l |
| Gewicht van de machine | 7.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |
| Voetpedaal | |

















































