- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken PROMECAN
- ›
- CNC kantbanken PROMECAN RG-25-12
CNC kantbank PROMECAN RG-25-12
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigd Koninkrijk |
| regio | Leicestershire |
| Bouwjaar | 1974 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 25 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 1200 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 2 pcs |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 100 mm |
| Keeldiepte | 200 mm |
| Machine hoogte | 1730 mm |
| Machine lengte | 1630 mm |
| Machine breedte | 1070 mm |
| Gewicht van de machine | 1.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| AUTOGAUGE CNC 99 | |
| CNC-besturing | |
















































