- UniMachines
- ›
- Afkantpersen
- ›
- CNC kantbanken
- ›
- CNC kantbanken YANGLI
- ›
- CNC kantbanken YANGLI WC 67 K 500 KN 2500
CNC kantbank YANGLI WC 67 K 500 KN 2500
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 45.4 t |
| Maximale doorbuiging lengte | 2489.2 mm |
| Aantal computer gestuurde assen | 2 pcs |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 99.1 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 337.8 mm |
| Afstand tussen frames | 1828.8 mm |
| Keeldiepte | 248.9 mm |
| Machine hoogte | 1981.2 mm |
| Machine lengte | 2794 mm |
| Machine breedte | 1524 mm |
| Gewicht van de machine | 3.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| ESTUN E 20 | |
| CNC-besturing | |














































