- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC portaal freesmachines
- ›
- CNC portaal freesmachines HARTFORD
- ›
- CNC portaal freesmachines HARTFORD HSA – 428EA
CNC portaal freesmachine HARTFORD HSA – 428EA
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5441 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 4000 mm |
| Breedte van de werktafel | 2500 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 6000 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 4000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 2000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain 530iHSCI | |
| Technische documentatie | |
























































