- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC portaal freesmachines
- ›
- CNC portaal freesmachines SNK
- ›
- CNC portaal freesmachines SNK HF-4 PK
CNC portaal freesmachine SNK HF-4 PK
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Wisconsin |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3987.8 mm |
| Breedte van de werktafel | 2006.6 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 14968.5 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 22.4 kW |
| Minimum toerental van de verticale as, | 40 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 2000 1/min |
| Maximale afstand van de as van de tafel | 1803.4 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3987.8 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 2006.6 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1295.4 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 12-M | |
















































