- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC portaal freesmachines
- ›
- CNC portaal freesmachines WALDRICH SIEGEN
- ›
- CNC portaal freesmachines WALDRICH SIEGEN PF F 150 (1) 530 / 400
CNC portaal freesmachine WALDRICH SIEGEN PF F 150 (1) 530 / 400
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra WALDRICH SIEGEN › |
| Fabrikant | WALDRICH SIEGEN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Toestand | Machine gedemonteerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 12 mm |
| Breedte van de werktafel | 4.8 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 250 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 100 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 6 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 12000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 5300 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 4000 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens 840 D | |



-530---400-s.jpg)
-530---400-1-s.jpg)
-530---400-2-s.jpg)
-530---400-3-s.jpg)
-530---400-4-s.jpg)
-530---400-5-s.jpg)
-530---400-6-s.jpg)
-530---400-7-s.jpg)
-530---400-8-s.jpg)







































