- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra 0821 DAHLIH TAIWAN
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra 0821 DAHLIH TAIWAN DL-MCV-1020 BA
CNC verticaal bewerkingscentrum 0821 DAHLIH TAIWAN DL-MCV-1020 BA
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra 0821 DAHLIH TAIWAN › |
| Fabrikant | 0821 DAHLIH TAIWAN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Indië |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 0821 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 660 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1020 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| DAHLIH TAIWAN FANUC 18M | |
















































