- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra 0911 FEELER TAIWAN
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra 0911 FEELER TAIWAN FV-1000
CNC verticaal bewerkingscentrum 0911 FEELER TAIWAN FV-1000
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra 0911 FEELER TAIWAN › |
| Fabrikant | 0911 FEELER TAIWAN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Indië |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 0911 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1150 mm |
| Breedte van de werktafel | 470 mm |
| Maximale toerental van de verticale as, | 1000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































