- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra BROTHER
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra BROTHER TC225
CNC verticaal bewerkingscentrum BROTHER TC225
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| Bouwjaar | 1941 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 600 mm |
| Breedte van de werktafel | 300 mm |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 1800 mm |
| Machine breedte | 1600 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































