- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CHIRON
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CHIRON FZ 18W
CNC verticaal bewerkingscentrum CHIRON FZ 18W
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1996 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1648 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 850 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 425 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 630 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 425 mm/s |
| Machine hoogte | 2900 mm |
| Machine lengte | 3400 mm |
| Machine breedte | 1800 mm |
| Gewicht van de machine | 5500 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |




















































