- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CINCINATI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CINCINATI ARROW 500
CNC verticaal bewerkingscentrum CINCINATI Arrow 500
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra CINCINATI › |
| Fabrikant | CINCINATI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Łódzkie |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Betaling | Bij ontvangst |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 700 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Acramatic 2100 | |











































