- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DMG
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DMG DMC 1035 V ECOLINE
CNC verticaal bewerkingscentrum DMG DMC 1035 V Ecoline
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 2012 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Inventarisnummer | 2692 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1200 mm |
| Breedte van de werktafel | 560 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1000 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 30 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1035 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Machine hoogte | 2665 mm |
| Machine lengte | 2750 mm |
| Machine breedte | 2918 mm |
| Gewicht van de machine | 4.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |

















































