- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DMG
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DMG DMU 95 monoBLOCK
CNC verticaal bewerkingscentrum DMG DMU 95 monoBLOCK
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2018 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8190 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de werktafel | 750 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 60 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 20000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 950 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 850 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
| Gewicht van de machine | 14 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 640 | |













































