- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra EUMACH
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra EUMACH MC-2150 P
CNC verticaal bewerkingscentrum EUMACH MC-2150 P
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Florida |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2199.6 mm |
| Breedte van de werktafel | 899.2 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 11 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2032 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1016 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 899.2 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SELCA CNC CONTROL | |









































