- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HELLER
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HELLER BZH 07
CNC verticaal bewerkingscentrum HELLER BZH 07
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 400 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 48 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| UNI-PRO NC 80 C | |













































