- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HITACHI SEIKI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HITACHI SEIKI VK 55
CNC verticaal bewerkingscentrum HITACHI SEIKI VK 55
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra HITACHI SEIKI › |
| Fabrikant | HITACHI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1397 mm |
| Breedte van de werktafel | 558.8 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 11.2 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 45 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 4500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1016 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 558.8 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 558.8 mm |
| Machine hoogte | 2946.4 mm |
| Machine lengte | 2971.8 mm |
| Machine breedte | 3403.6 mm |
| Gewicht van de machine | 12.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SEICOS M II | |
| Vloeistofkoelsysteem | |











































