- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURON
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURON GXD 511 T
CNC verticaal bewerkingscentrum HURON GXD 511 T
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 900 mm |
| Breedte van de werktafel | 700 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 2000 kg |
| Maximale toerental van de verticale as, | 3150 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC YNC 415A | |











































