- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra KAFO
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra KAFO KFV-40
CNC verticaal bewerkingscentrum KAFO KFV-40
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| regio | Bergamo |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1300 mm |
| Breedte van de werktafel | 545 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1000 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 15 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 50 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Minimale afstand van de as van de tafel | 100 mm |
| Maximale afstand van de as van de tafel | 735 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1100 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 635 mm |
| Gewicht van de machine | 7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| USB-aansluiting | |
| Ethernet (LAN) | |
| Centrale smering | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Verlichting | |
| Technische documentatie | |



















































