- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MAS
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MAS MCV 1270 POWER
CNC verticaal bewerkingscentrum MAS MCV 1270 POWER
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8175 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal instrumenten in het magazine | 24 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1270 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 720 mm |
| Gewicht van de machine | 11.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































