- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MATSUURA
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MATSUURA MC 1000 VDC
CNC verticaal bewerkingscentrum MATSUURA MC 1000 VDC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 1985 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal instrumenten in het magazine | 30 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 45 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 3500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1050 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 11 M | |











































