- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MAZAK
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MAZAK VTC 20 B
CNC verticaal bewerkingscentrum MAZAK VTC 20 B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Rheinland-Pfalz |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1460 mm |
| Breedte van de werktafel | 510 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 24 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1120 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazatrol M - Plus | |











































