- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MIKRON-HAAS
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MIKRON-HAAS VCE 750
CNC verticaal bewerkingscentrum MIKRON-HAAS VCE 750
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MIKRON-HAAS › |
| Fabrikant | MIKRON-HAAS › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2001 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 915 mm |
| Breedte van de werktafel | 355 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 7500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 406 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 508 mm |
| Totaal vermogen vraag | 11 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |













































