- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra SHARP
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra SHARP SVG-8540 A
CNC verticaal bewerkingscentrum SHARP SVG-8540 A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2413 mm |
| Breedte van de werktafel | 990.6 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 40 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2133.6 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 990.6 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 787.4 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 0i | |











































