- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra STAMA
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra STAMA 325 S
CNC verticaal bewerkingscentrum STAMA 325 S
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 6730 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal instrumenten in het magazine | 36 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 300 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 350 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SIEMENS 840D | |
















































