- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra TAJMAC-ZPS
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra TAJMAC-ZPS MCFV 1060 trend, 3 axis
CNC verticaal bewerkingscentrum TAJMAC-ZPS MCFV 1060 trend, 3 axis
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra TAJMAC-ZPS › |
| Fabrikant | TAJMAC-ZPS › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Slowakije |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1270 mm |
| Breedte van de werktafel | 590 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 30 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1016 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 760 mm |
| Gewicht van de machine | 7700 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| USB-aansluiting | |











































