- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra Wagner
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra Wagner WMC 650
CNC verticaal bewerkingscentrum Wagner WMC 650
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 2002 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 800 mm |
| Breedte van de werktafel | 450 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 9.3 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 16 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 1 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 480 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Totaal vermogen vraag | 9.5 kW |
| Gewicht van de machine | 3.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Bahnsteuerung 802 D | |
| Elektronische wiel voor handmatige bediening | |
| Soepele aanpassing van de verticale spindel snelheid | |
| CNC verticale hoofd - geïndexeerd as | |
| Centrale smering | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |













































