- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra YCM
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra YCM FV102
CNC verticaal bewerkingscentrum YCM FV102
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5220 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1050 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc 21i | |











































