- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken DORRIES
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken DORRIES CTE 320/3400
CNC verticale revolverdraaibank DORRIES CTE 320/3400
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Georgia |
| Bouwjaar | 1981 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 10073 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 3200.4 mm |
| Maximale draaidiameter | 5105.4 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 2649.2 mm |
| Minimum tafel draaisnelheid | 0.8 1/min |
| Tafel maximale toerental | 100 1/min |
| Tafel maximale belasting | 54431.1 kg |
| Lengte van de draaibank | 9296.4 mm |
| Breedte van de draaibank | 6096 mm |
| Hoogte van de draaibank | 5994.4 mm |
| Gewicht van de draaibank | 63.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 8 T | |






























































