- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken Dorries Scharmann
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken Dorries Scharmann CONTUMAT VCE 2400/200
CNC verticale revolverdraaibank Dorries Scharmann CONTUMAT VCE 2400/200
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra Dorries Scharmann › |
| Fabrikant | Dorries Scharmann › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Georgia |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 10288 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 1999 mm |
| Maximale draaidiameter | 2400.3 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1800.9 mm |
| Minimum tafel draaisnelheid | 2 1/min |
| Tafel maximale toerental | 224 1/min |
| Tafel maximale belasting | 15422.1 kg |
| Totaal vermogen vraag | 150 kW |
| Lengte van de draaibank | 8801.1 mm |
| Breedte van de draaibank | 4099.6 mm |
| Hoogte van de draaibank | 6901.2 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| Vloeistofkoelsysteem | |












































