- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken DS Dorries Scharmann
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken DS Dorries Scharmann VCE 2000 FMC
CNC verticale revolverdraaibank DS Dorries Scharmann VCE 2000 FMC
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra DS Dorries Scharmann › |
| Fabrikant | DS Dorries Scharmann › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 1600 mm |
| Maximale draaidiameter | 2000 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 995 mm |
| Aantal gereedschap torentjes | 24 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































