- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken HANKOOK
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken HANKOOK VTB 50/60 E
CNC verticale revolverdraaibank HANKOOK VTB 50/60 E
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | New York |
| Bouwjaar | 2010 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 59994 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 5001.3 mm |
| Maximale draaidiameter | 5999.5 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 2999.7 mm |
| Minimum tafel draaisnelheid | 1 1/min |
| Tafel maximale toerental | 50 1/min |
| Tafel maximale belasting | 59874.2 kg |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Lengte van de draaibank | 11684 mm |
| Breedte van de draaibank | 6248.4 mm |
| Hoogte van de draaibank | 10922 mm |
| Gewicht van de draaibank | 229.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 31i-A | |
| Chip transporter | |
















































