- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken SCHIESS FRORIEP
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken SCHIESS FRORIEP 32 DE
CNC verticale revolverdraaibank SCHIESS FRORIEP 32 DE
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra SCHIESS FRORIEP › |
| Fabrikant | SCHIESS FRORIEP › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 3000 mm |
| Maximale draaidiameter | 3200 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 3000 mm |
| Tafel maximale toerental | 100 1/min |
| Tafel maximale belasting | 20000 kg |
| Maximaal vermogen van de freesspindel | 18 kW |
| Maximale toerental van de aangedreven gereedschap | 100 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| RD MTC4 | |
| C-as synchrone | |
| Aangedreven gereedschappen | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |













































