- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken TOSHIBA
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken TOSHIBA TMD-13
CNC verticale revolverdraaibank TOSHIBA TMD-13
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Georgia |
| Bouwjaar | 1997 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 10169 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 1201.4 mm |
| Maximale draaidiameter | 1600.2 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1099.8 mm |
| Minimum tafel draaisnelheid | 2 1/min |
| Tafel maximale toerental | 360 1/min |
| Tafel maximale belasting | 7983.2 kg |
| Maximaal vermogen van de freesspindel | 14.9 kW |
Uitrusting | |
|---|---|
| FAGOR 15 T | |
| Chip transporter | |
| C-as geïndexeerd | |















































