- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO.
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. VTL-4500 ATC+C
CNC verticale revolverdraaibank YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. VTL-4500 ATC+C
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. › |
| Fabrikant | YOU JI MACHINE INDUSTRIAL CO. › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 2015 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 4500 mm |
| Maximale draaidiameter | 4800 mm |
| Tafel maximale belasting | 30000 kg |
| Aantal aangedreven gereedschappen in het torentje | 16 pcs |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC Series Oi-TD | |
| Aangedreven gereedschappen | |
| Technische documentatie | |























































