- UniMachines
- ›
- Vouwmachines
- ›
- CNC vouwmachines
- ›
- CNC vouwmachines FASTI
- ›
- CNC vouwmachines FASTI 215-50-3
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Machine unplugged |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale doorbuiging lengte | 5040 mm |
| Maximale dikte van het buigen plaatwerk (normaal staal) | 3 mm |
| Maximum reizen lengte van de bovenbalk | 350 mm |
| Machine hoogte | 2200 mm |
| Machine lengte | 7030 mm |
| Machine breedte | 1400 mm |
| Gewicht van de machine | 10.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FASTI-MATIK CNC 4000 | |
| Voetpedaal | |
| Digitale instelling van de buighoek | |
| Elektromechanische positionering van de achteraanslag | |
| Digitale uitlezing van de achteraanslag positie | |
| Hydraulische aandrijving van de buigbalk | |
| Hydraulisch klemmen | |
| Centrale smering | |
| Technische documentatie | |












































